Aparat cyfrowy Polaroid i1036 jest mały i lekki. Jest to idealny towarzysz podróży na rodzinne wycieczki. Kompaktową konstrukcję można wyjąć, gdy wychodzisz dla zabawy, a 10-megapikselowy czujnik ułatwia robienie wyraźnych zdjęć. Dzięki takim funkcjom, jak czujnik 10 megapikseli i ochrona przed rozmyciem, każdy obraz wygląda profesjonalnie.

Jak wspomniano powyżej, aparat jest 10-megapikselowym aparatem z 3-krotnym zoomem optycznym i 4-krotnym zoomem cyfrowym. Nawet jeśli żądany obiekt jest daleko, możesz go obejrzeć z bliska dzięki 4-krotnemu zoomowi cyfrowemu i 3-krotnemu zoomowi optycznemu. Mała, lekka konstrukcja sprawia, że ​​jest idealnym towarzyszem podróży na rodzinne wycieczki. Każde zdjęcie wygląda profesjonalnie. Wykrywanie twarzy prawie eliminuje problemy z fotografowaniem osób najbliższych.

Dzięki aparatowi możesz wyraźnie zrozumieć, dlaczego producent był liderem w świecie fotografii. Aparat jest łatwy w użyciu. Mechanizm wyceluj i zrób zdjęcie to wszystko, czego można oczekiwać od profesjonalnego aparatu. Cyfrowy aparat fotograficzny Polaroid i1036 umożliwia nagrywanie klipów wideo z dźwiękiem, a wbudowaną pamięć 16 MB można rozszerzyć za pomocą kart SD w celu pełnego przechowywania zdjęć.

Ten aparat jest idealnym towarzyszem do przechowywania wspomnień na specjalne okazje. Niezależnie od tego, czy jesteś na weselu, na uroczystościach ukończenia szkoły, czy na zabawie – dzięki temu łatwemu w obsłudze aparatowi kompaktowemu uchwycenie chwili jest dziecinnie proste. Ponieważ jest kompatybilny zarówno z komputerami Mac, jak i PC, możesz przesyłać zdjęcia na praktycznie każdy komputer. Nie przegap więcej chwil, zdobądź aparat cyfrowy Polaroid i1036 już dziś.

Kompaktową konstrukcję można zabrać dla zabawy i uzyskać wyraźne zdjęcia, które można łatwo uchwycić za pomocą matrycy o rozdzielczości 10 megapikseli. Mała, lekka konstrukcja sprawia, że ​​jest to idealny towarzysz podróży podczas planowania rodzinnych wycieczek.