seo” data-max-rows=”2″>

Niezależnie od tego, czy spędzasz pełne przygód wakacje w dżungli, oglądasz szkolny bankiet z nagrodami dla najmłodszej córki, czy szalonego wuja rodziny próbującego swoich najbardziej szalonych wyczynów – kamera pod ręką utrzyma to wydarzenie na zawsze. Przy wielu świetnych aparatach dostępnych obecnie na rynku trudno jest zdecydować, który z nich zachowa swoją trwałość i zrobi fantastyczne, wyraźne zdjęcia. Po otrzymaniu najlepszych aparatów poniżej, Twoje albumy fotograficzne wzbudzą zazdrość w okolicy, bez względu na to, jak spędzasz czas!

Najlepsza ogólna lustrzanka cyfrowa z jednym obiektywem

Cyfrowe lustrzanki dają fotografom możliwość kreatywnego kontrolowania swoich zdjęć za pomocą wymiennych obiektywów. Oczywiście istnieją automatyczne opcje dla konsumentów, którzy nie znają aparatów. Najlepsze aparaty w tej kategorii oferują doskonałą wydajność, różnorodne funkcje i realistyczną cenę. Są łatwe w użyciu dla osób, które mają doświadczenie z lustrzankami cyfrowymi i zapewniają doskonały ogólny obraz w dowolnym miejscu.

Lustrzanka cyfrowa Canon EOS Rebel T2i zdobywa pierwsze miejsce w tej kategorii. Ma nie tylko doskonałą jakość zdjęć, ale także niezwykłą jakość wideo HD, dzięki czemu możesz także tworzyć domowe filmy. Przewyższa innych w swojej klasie, wytwarzając wyjątkowe obrazy o doskonałej rozdzielczości i szczegółowości, zbliżone do jakości wysokiej klasy aparatów. Obrazy są dobrze renderowane w słabym świetle i przy najwyższych ustawieniach ISO, co daje doskonały obraz o każdej porze dnia. Jest łatwy do przenoszenia: ma kompaktowy rozmiar, który pasuje w większości przypadków i bardzo długą żywotność baterii. Zanim zaczniesz ładować, powinieneś być w stanie zrobić zdjęcie z całego dnia. Za mniej niż 1000 USD ten aparat oferuje tysiące powodów, dla których warto się oderwać od wielu funkcji, doskonałej jakości obrazu i filmu oraz rozsądnej ceny!

Najlepszy aparat cyfrowy z ultra zoomem

Dzięki cyfrowym aparatom kompaktowym, takim jak nasz pierwszy wybór poniżej, możesz stanąć po jednej stronie boiska do piłki nożnej i zrobić zdjęcie cheerleaderce w drugiej strefie końcowej lub źdźbło trawy tuż obok twoich stóp. Dzięki tej wszechstronności te kamery z 10-krotnym zoomem optycznym są idealne do wszechstronnego użytku i podczas podróży. Oparty na wydajności, jakości obrazu, funkcjach, zakresie zoomu i wartości, jest to nasz pierwszy wybór aparatu, który może rejestrować wszystko, co dzieje się wokół ciebie.

Aparat cyfrowy Canon PowerShot SX20 IS jest aktualizacją SX10, szeroko rozpoznawalnego aparatu z górnym zoomem. SX20 zapewnia niesamowity 20-krotny zoom optyczny, który zapewnia wyjątkowo ostre, szczegółowe obrazy. To pozwala zbliżyć się do obiektów znajdujących się w odległości kilkuset metrów. Jest bardzo szybki, dla wysokiej jakości nagrań akcji i ma wiele funkcji, takich jak B. Rozpoznawanie twarzy i modele scen dla początkujących użytkowników. Tym, co wyróżnia go spośród konkurencji, jest tryb filmu HD, który bez problemu odtwarza filmy na telewizorze HD. Za pomocą tego aparatu możesz także zaoszczędzić do 32 GB miejsca: jeśli robisz zdjęcia przez cały dzień, nadal nie wypełniasz całej mapy. Dzięki tej kamerze naprawdę nie umknie Ci chwila.