Przemysł

Wszędzie woda

By 5 maja 2020 No Comments

Ach woda. Jest w nas i wydaje się, że gdziekolwiek pójdziemy, jesteśmy proszeni i przypominani, abyśmy dalej go pili. Pomaga organizmowi w detoksykacji. Pomaga zwalczyć upał i wilgoć. Pomaga wszystkim twoim narządom działać prawidłowo. To nasz eliksir życia, jeśli chcesz, i bez niego trudno byłoby nam pozostać przy życiu.

W naszym ciele jest około 60% wody. Eksperci twierdzą, że powinieneś pić 8 szklanek dziennie, ale oczywiście zależy to również od wielu rzeczy, takich jak nasz wiek, waga i codzienne spożywanie innych rzeczy. Ale zdecydowali, że średnio 8 szklanek dziennie to dobra rzecz. Ilu z nas faktycznie to robi?

Woda to wspaniały napój, ale spójrzmy prawdzie w oczy, nie jest zbyt smaczny, a przy tak wielu opcjach łatwo jest po prostu wypić coś innego. Do diabła, kawa ma wodę, prawda? Ale czysta woda jest najlepszą rzeczą na świecie, aby zachować zdrowie. Pomaga schudnąć, wypłukując odpady i toksyny z organizmu, a wszystkie nasze narządy działają lepiej, dzięki czemu wyglądamy i czujemy się zdrowiej.

Woda pomaga naszej skórze wyglądać pulchnie i zdrowo. Przeciwdziała wpływowi uciążliwego ciepła i wilgoci na nasze ciało. Kiedy się pocimy, tracimy wodę, więc jej wymiana jest naprawdę dobra, szczególnie w upalny dzień.

I hej, jeśli nie lubisz czystej wody, problem można łatwo naprawić. Po prostu dodaj coś, co lubisz. Zrób wodę w spa! Plasterki ogórka w wodzie są bardzo orzeźwiającym napojem, podobnie jak wiele owoców i jagód. Mięta, imbir i cytryna są również świetne w wodzie i naprawdę nie ma ograniczeń co do mieszanek, które można łączyć. Cytryna i miód Truskawka I Kiwi Mięta i jagody. Pomarańcze i cytryny. Jabłka i Cynamon

Jeśli chcesz zacząć od 8 szklanek dziennie, ale masz trudności, możesz zacząć od małych i wspiąć się na wyższy poziom. Wypróbuj dwie szklanki dziennie lub trzy i zwiększaj, aż uzyskasz optymalną ilość. Innym doskonałym sposobem na wchłonięcie całej wody w ciągu dnia jest zabranie jej ze sobą. Jeśli siedzisz w samochodzie przez ponad dwadzieścia minut, zrób z tego grę i sprawdź, czy możesz skończyć tę butelkę wody przed dotarciem do celu.